Projekt i podłoża

PROJEKT

Zanim przystąpimy do produkcji naklejek zaczynamy od wykonania projektu. Jeżeli klient nie dysponuje własnym pomysłem, potrzebujemy kilka informacji dotyczących tego co powinno się na nich znaleźć. W tym celu należy się z nami kontaktować. Wówczas ustalamy wszystkie szczegóły.Przygotowywany przez nas projekt naklejki, na której ma znaleźć się jedynie napis, jest bezpłatny. Należy tylko przesłać dokładny tekst, rozmiar naklejki i jej kształt.

Naklejki wielokolorowe, a także zawierające zdjęcia są odpłatne. Cena uzależniona jest od ich wielkości. A mieści się w granicach 350 – 3800 zł netto ( np. za projekt linii opakowań ) .

 

PODŁOŻA

Produkujemy naklejki na każdym podłożu. Papierowym lub foliowym w dowolnej kolorystyce CMYK lub Pantone , złoty i srebrny.  W zależności na jakie podłoże ma być zastosowana naklejka materiał do produckji naklejki dobieramy indywidualnie. Oferujemy produckję naklejek na podłożach niewsiąkliwych oraz specjalnych materiałach do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Zapewniamy fachowe dordztwo przy doborze materiału.

 

LAKIEROWANIE

Na życzenie klienta możemy naklejki polakierować. Zwiększa to ich trwałłość oraz chroni przed porysowaniem. Lakier jaki uzywamy może być błyszczący lub matowy w zleżności od potrzeb. Większość naklejek papierowych rekomendujemy lakierować.

logo
Copyright etstudio24.de 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: sebastianpl.com