Naklejki magnetyczne

To naklejki umieszczone na specjalnych foliach o różnych grubościach, które posiadają wewnątrz magnes. Folia ta jest z reguły koloru ciemnego ( brąz lub czerń ). Technologia wygląda tak, że na magnetyczną folię przykleja się tekst lub grafikę reklamową. W przypadku tekstu może on być wykonany z jasnych liter (ponieważ naturalne tło folii magnetycznej jest ciemne) lub może być umieszczony na dowolnym tle.

 

Z folii magnetycznej moża wycinać dowolne kształty jednak należy pamiętać, że jest to opłacalne przy wiekszych nakładach ( od 1000 szt ). W przypadku naklejek kolorowych (np. zdjęć) nie ma żadnych ograniczeń jeśłi chodzi o kolorystykę, możemy umieścić na folii magnetycznej dowolną grafikę. Montaż reklamy trwa kilka sekund podobnie jak jej usunięcie. Produkcja zajmuje 2 dni robocze.

 

ważne - folia magnetyczna nie jest zalecana do powierzchni z przetłoczeniami. Powierzchnia pod tego typu reklamę powinna być płaska i zawsze czysta ( wolna od kurzu i piasku ) przed nałożeniem reklamy.

 

Naklejki na środki transportu wykonujemy z najgrubszej folii 0,9 mm dzięki czemu naklejki mają zapewnione dobre trzymanie nadwozia. Na elementy do wnętrz typu stojaki, naklejki wykonywane są z folii o grubości 0,4 mm

logo
Copyright etstudio24.de 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: sebastianpl.com