Naklejki gwarancyjne

Naklejki plombowe to specjalny typ naklejek, który jest stosowany wszędzie tam gdzie chcemy ochronić daną przestrzeń czy urządzenie przed nieautoryzowanym otwarciem. Naklejki te wykonywane są na specjalnej folii, która w wyniku  oderwania od podłoża powoduje uszkodzenie grafiki na niej się znajdującej jak i samej folii. Nie jest możliwe ponowne przyklejenie takiej naklejki w taki sposób aby nie zauważyć uszkodzenia naklejki.

 

Naklejki pombowe produkujemy dla firm transportowych, producentów, usługodawców, wszystkich tych, którzy chcą zabezpieczyć towar przed nieautoryzowanym otwarciem.

 

Rozróżniamy trzy rodzaje naklejek plombowych:

 

Naklejki VOID

 

Po odklejeniu takiej naklejki na powierzchni zostaje napis VOID jak również jest on widoczny na samej naklejce. Naklejki mogą być białe lub srebrne.

 

Naklejki kruszące

 

Ze względu na niewielką grubość oraz silny klej ulegają natychmiastowemu rozerwaniu lub skruszeniu podczas próby ich oderwania. Są bardzo delikatne i jakakolwiek próba ingerencji w taką naklejkę kończy się jej uszkodzeniem

 

Naklejki papierowe

 

Silny klej zastosowany w tego typu naklejkach uniemożliwia ich oderwanie natomiast przy próbie zdarcia naklejka ulega rozdzieleniu ( klej zostaje na podłożu wraz z częścią papieru ) 

 

 

logo
Copyright etstudio24.de 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: sebastianpl.com