Naklejki na ściany

Naklejki na ściany są wykonywane z odpowiedniego materiału, który zapewni właściwe trzymanie się podłoża. Naklejki takie mogą być wykonane jako :

1. jednokolorowe kształty

To rozwiązanie jest najczęsciej stosowane przez klientów. Polega na przygotowaniu naklejki w określonym kształcie ( mogą to być wzory, litery, kształty ) i określonych wymiarach. Wybiera się również kolor takiej naklejki z szerokiej palety próbnika kolorów. Poniżej znajduje się pełny próbnik dostępnych kolorów folii na ściany.

Folia ta charakteryzuje się klejem, który umożliwia usunięcie naklejek ze ściany bez jej zniszczenia. Naklejki nie mogą być umieszcane na farbach lateksowych, gdyż przy ich usuwaniu schodzą razem z farbą ze ściany. 

2. kolorowe naklejki

Innym rodzajem naklejek na ściany są naklejki wielobarwne. Mogą zostać wykonane w pełnej gamie kolorystcznej jak np. zdjęcia , obrazy. Każda z naklejek może zostać wykonana w dowolnym kształcie i formacie.

Każda naklejka może zostać polakierowana w ceu jej ochrony przed porysowaniem. Lakierowanie ułatwia również utrzymanie naklejek w czystości. 

Naklejki na elewacje zewnętrzne

Naklejki na elewacje to doskonała forma reklamy .

Idealnie pasują do powierzchni a dobrze zaprojektowane stanowią dekorację budynku. Są idealnym zamiennikiem dla opatrzonych  i nieskutecznych banerów.

Naklejki na elewacje wykonujemy ze specjalnej folii charakteryzującej się bardzo mocnym i  grubym klejem. Naklejki wykonane na tym materiale są odporne na warunki atmosferyczne  oraz bardzo łatwe zarówno w umieszczeniu jak i usunięciu. Naklejki gwarantują bardzo silne trzymanie podłoża  i nie pozostawiają kleju po ich usunięciu.

 

Naklejki te nadają się na powierzchnie chropowate ( np. tynki typu baranek ) , mogą zostać zabezpieczone laminatem  w celu ochrony przed porysowaniem czy wyblaknięciem kolorów. Idealnie dopasowują się do nierówności podloża. Mogą być naklejane wyłącznie na suche podłoża.

logo
Copyright etstudio24.de 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: sebastianpl.com