Naklejki na szyby

Jednobarwne naklejki na szyby, produkcja i możliwości

Wykonane są na zasadzie wycięcia z folii kształtów, liter. Dostarczane są na specjalnej folii transportowej umożliwiającej ich przyklejenie na powierzchnię w jednym kawałku. Mogą zostać wykonane w odbiciu lustrzanym co umożliwia ich przyklejenie od wewnątrz pomieszczenia. Kolorystyka naklejek jednokolorowych jest dowolna.

Dzięki bardzo dużemu asortymentowi kolorów folii można dobrać kolor, który nam najbardziej odpowiada.

Wielokolorwe

Ten typ naklejek jest drukowany. W zależności od tego czy życzymy sobie aby była widoczność od wewnątrz czy nie stosuje się właściwą technologię. 

Zapewniające widoczność od wewnątrz

stosuje się folię typu One Way Vision czyli przepuszczającą światło i umożliwiającą widoczność od wewnątrz. Folia ta dzięki posiadanym otworkom umożliwia ekspozycję grafiki na zewnątrz chroniąc tym samym przed wzrokiem to co znajduje się za szybą. Stosowana jest najczęściej na witryny sklepowe, środki komunikacji miejskiej. Przykleja się ją na zwenątrz.

Nie zapewniające widoczności od wewnątrz

w tym przypadku stosuje się różnego typu folie w zależności od okresu eksploatacji i warunków ( wewnątrz czy na zewnątrz ). Naklejki mogą zostać wykonane z folii o różnych trwałościach od 3 mies do 10 lat i dodatkowo mogą zostać polakierowane jeśli wymaga tego sposób ich eksploatacji. Kształty tych naklejek mogą być dowolne. Naklejki tego typu są wykonane z grubej folii dzięki czemu nie przepuszczają światła, doskonale sprawdzają się na drzwiach wejściowych. Grafika umieszczona na naklejce z jednej strony nie jest widoczna z drugiej. Często wykorzystuje się ten typ naklejek przyklejając je na drzwi wejściowe z dwóch stron uzyskując w ten sposób efekt i komunikat inny dla wchodzących oraz inny dla wychodzących

Nie zapewniające widoczności ale wpuszczające światło do pomieszczenia

materiał wykorzystyway do tego typu naklejek to matowa  ( mleczna ) folia bezbarwna. Dzięki niej naklejki są widoczne od zewnątrz ale przepuszczają dość znaczną część światła do wnętrza. Kolory na tym materiale są bardzo subtelne, nie tak bardzo nasycone. Ten rodzaj materiału doskonale nadaje się w miejscach, w których chcemy podkreślić elegancję.

Przyklejane od wewnątrz

Nowością jest wprowadzenie do naszej oferty naklejek przyklejanych od wewnątrz. Można je zamawiać w dowolnym formacie oraz nakładzie. Wykonane są metodą druku i pokryte klejem od strony nadrukowanej, dzięki temu można je przyklejać od środka. Dotychczas koszty takich naklejek były dość wysokie dla niskich nakładaów za sprawą skomplikowanej technologii druku. Obecnie naklejki te są dostępne na każdą kieszeń.

 

logo
Copyright etstudio24.de 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: sebastianpl.com