Naklejki reklamowe

Kolorowe naklejki wykonane są metodą druku. Stosowane są do umieszczania na każdej płaskiej lub nierównej powierzchni. Dają najlepsze odwzorowanie i nasycenie kolorów. Naklejki takie można wykonać w dowolnym wymiarze oraz w dowolnym kształcie. Najczęściej znajdują zastosowanie jako etykiety, naklejki reklamowe czy informacyjne. 

 

Materiał z jakiego są wykonane naklejki

 

W zależności od rodzaju podłoża i okresu ekspozycji naklejki kolorowe drukuje się na odpowiedniej folii o określonych właściwościach. Naklejki kolorowe są wykonywane na różnych materiałach w zależności od potrzeb klienta. Inne naklejki stosujemy na metal, inne na drewno a jeszcze inne na powierzchnie nierówne, chropowate czy gumę. Dobrze jest określić w pytaniu o cenę na jaki materiał będą przyklejane naklejki, możemy wtedy zaproponować właściwe rozwiązanie. Folie różnią się między sobą właściwościami oraz siłą klejenia dlatego do każdego rodzaju podłoża należy dobrać odpowiedni materiał samoprzylepny.

 

Naklejki na samochody i inne środku komunikacji wykonujemy na specjalnie do tego przenaczonych materiałach, wytrzymałych na warunki atmosferyczne ( słońce czy mróz ) oraz nie pozostawiających śladów po ich usunięciu. Dodatkowo każdy wydruk na środki  komunikacji jest maszynowo lakierowany specjalnym utwardzanym bezbarwnym lakierem, który chroni wydruk przed porysowaniem oraz blaknięciem.

 

Jeśli naklejki mają być eksponowane dłużej ( ponad 12 miesięcy ) wtedy naklejki lakierujemy podobnie jak w przypadku naklejek na samochody. Zwiększa to trwałość kolorów oraz chroni przed porysowaniem. Istotne dla właściwego doboru materiału jest to gdzie naklejki będą eksponowane i na jakie czynniki zewnętrze będą narażone.

 

Kształty

 

Dysponujemy urządzeniami, które zapewniają wykonanie naklejek w każdym kształcie, nie mamy żadnych ograniczeń jeśli chodzi o kształt naklejek. To co zostanie zaprojektowane wyprodukujemy. Wycena, którą Państwo otrzymają obejmuje już wycięcie naklejek do odpowiedniego kształtu. 

 

logo
Copyright etstudio24.de 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: sebastianpl.com