O firmie

Firma powstała w 1998 roku od tego czasu świadczy usługi związane z produkcją wszelkiego typu naklejek.

 

Posiadamy maszyny cyfrowe oraz maszynę offsetową, które umożliwiają nam produkcję materiałów samoprzylepnych na różnych podłożach. Drukujemy na foliach samoprzylepnych matowych oraz błyszczących, na papierach samoprzylepnych błyszczących oraz matowych, na foliach odblaskowych, fluorescencyjnych, adhezyjnych ( bezklejowych ), na foliach magnetycznych, foliach gwarancyjcnych, foliach odpornych na rozpuszczalniki i wielu innych. Park maszynowy umożliwia nam druk w każdym nakładzie od kilku sztuk do wielotysięcnych nakładów. Służymy pomocą przy doborze właściwego materiału do naklejek.

 

Posiadamy 9 osobowy zespół, który przyjmuje zlecenia, w pełni kontroluje proces produkcji naklejek oraz jego dostawy do klientów.

 

Studio graficzne jest odpowiedzialne za tworzenie oraz przygotowanie plików graficznych do produckji w odpowiedniej jakości. Na zlecenie klienta przygotowujemy projekty naklejek "od zera".

 

Naklejki dostarczamy na rolkach lub w arkuszach, których rozmiar dostosowujemy do potrzeb klienta. Rolki mogą zostać przygotowane w każdej szerokości po uzgodnieniu z klientem.

 

Pracujemy 24 h jednak zlecenia przyjmujemy w godzinach pracy 8.00 - 18.00

 

W powyższych zakładkach znajdą Państwo więcej informacji dotyczących wybranych rodzajów naklejek. Wszelkie pytania prosimy kierować korzystając z formularza kontaktowego.

logo
Copyright etstudio24.de 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: sebastianpl.com