Technologia

Park maszynowy to maszyny flexograficzne, cyfrowe oraz offsetowe. Dysponujemy możliwością produkcji materiałów samoprzylepnych na dowolnych podłożach samoprzylepnych. Drukujemy między innymi na takich materiałach jak:

folie odblaskowe, folie fluorescencyjne, folie bezklejowe, folie magnetyczne, folie gwarancyjne, folie odporne na rozpuszczalniki, papiery błyszczące i matowe.

 

Dziękiszybkiej technologii cyfrowej możemydrukować każą ilość naklejek. Doradzamy w wyborze odpowiedniego materiału, który zostanie przeznaczony do produkcji. Nasz dziewięcioosobowy zespół po przyjęciu zlecenia, kontroluje proces produkcji naklejek, tak aby klient w niedługim czasie otrzymał zamówiony, wysokiej jakości towar.

 

Studio graficzne odpowiada za korektę i przygotowanie projektu do realizacji. Na życzenie klienta wykonuje projekty samodzielnie. Wyprodukowane naklejki docierają do klienta w arkuszach lub pocięte indywidualnie. Możemy wyprodukować również naklejki na rolkach. Ich rozmiar zawsze dopasowany jest do oczekiwań klienta i może być dowolny.

 

Zlecenia przyjmujemy w godzinach od 8.00 do 18.00.  Nasz zespół zajmuje się produkcją prawie 24 godziny na dobę.

logo
Copyright etstudio24.de 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: sebastianpl.com